Відкрито нову спеціальність «105 Прикладна фізика та наноматеріали»

Шановні абітурієнти!

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького

відкрито нову спеціальність

«105 Прикладна фізика та наноматеріали»

Ліцензійний обсяг 40 осіб.

Кваліфікації випускника:

  • Бакалавр з прикладної фізики та наноматеріалів;
  • Технічний фахівець в галузі фізичних наук та техніки;
  • Технік-програміст;
  • Технік з автоматизації виробничих процесів.

Для вступу необхідні сертифікати ЗНО:

  • українська мова та література (обов’язковий);
  • фізика (обов’язковий);
  • математика або іноземна мова (на вибір).

Випускники спеціальності «Прикладна фізика та наноматеріали» стануть фахівцями широкого профілю і зможуть працювати на посадах, які потребують практичної підготовки з фізики, математики, комп'ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та обслуговування комп’ютерних систем і комп’ютеризованих систем автоматичного управління процесами і пристроями. Для продовження освіти за кордоном кафедра має партнерів – університети Європи, Сингапуру, США.

Компетенції і працевлаштування

Випускники спеціальності «Прикладна фізика та наноматеріали» зможуть обіймати посади інженерів, розробників, програмістів, керівників проектів, наукових співробітників, працювати за напрямами: експлуатація та обслуговування автоматизованих виробничих комплексів, складних комп’ютеризованих науково-дослідних комплексів; розробка програмного та апаратного забезпечення; дослідження і розробка технологій матеріалів, компонентів електронної промисловості та інше. Працювати програмістами в різних установах, зокрема у банківській сфері, податкових інспекціях; фахівцями з розробки та впровадження нових технологічних процесів на виробництві; науково-технічними експертами на підприємствах; викладачами у навчальних закладах різного рівня акредитації. Матимуть змогу продовжити навчання в магістратурі й аспірантурі в Україні та за кордоном.

Контактна інформація

КАФЕДРА ФІЗИКИ
Навчально-науковий інститут інформаційних та освітніх технологій

(097) 434 08 14

Read more...

Програма академічних обмiнiв iменi Фулбрайта

Програма академічних обмiнiв iменi Фулбрайта в Україні пропонує

 1. Для студентів та випускників ВНЗ

Fulbright Graduate Student Program

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree study program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Документи приймають до 16 травня щороку.

Координатор програми — Інна Бариш This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Асистент програми —  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Детальніше на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html

2. Для молодих викладачів та дослідників

Fulbright Faculty Development Program

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Термін подання документів - 1 листопада щороку

Детальніше на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

3. Для кандидитів та докторів наук, молодих дослідників та аспірантів

Fulbright Scholar Program

Проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років та аспіранти або здобувачі напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2016 року).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, суспільні, точні, технічні та природничі дисципліни

Кандидати, які активно займаються дослідницькою роботою у таких галузях, як політологія, державне управління, зокрема розбудова демократії та громадянського суспільства, мають можливість вибирати Інститут Кеннана у Вашингтоні як місце проведення досліджень. Стажування триває 6 місяців і розпочинається з 1 вересня або 1 березня.

Документи приймають до 15 жовтня щороку

Детальніше на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html

Fulbright Scholar-in-Residence Program

Програма покликана сприяти налагодженню й розвитку наукової й культурної співпраці у коледжах й університетах США, що недопредставлені або ж мають малий досвід у сфері міжнародної освіти, через запрошення фахівців на викладання, поглиблення навчальних курсів й уведення нових навчальних програм, започаткування  спільних наукових проектів й академічних обмінів.  Відбором кандидатів на участь у Програмі займається американська сторона відповідно до заявки американського вишу.

Повна інформація про програму знаходиться на сайті: http://www.cies.org/program/fulbright-scholar-residence-program

Координатор програми — Наталія Залуцька  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Read more...
Subscribe to this RSS feed