Гриценко Валерій Григорович

• Кафедра: автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій
  • Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук
  • Учене звання: доцент
  • Посада: завідувач кафедри, доцент
  • Телефон: (0472) 56-25-45
  • Адреса: Бульв. Шевченка, 79, к.280
  • Галузь наукової роботи: Автоматизація та приладобудування, Освіта/Педагогіка
  • Наукові інтереси: Розробка і впровадження автоматизованих систем управління бізнес-процесами. Інформаційні технології в управлінні освітнім процесом.
  • Наукова біографія:

1993-1997 р.р. – навчався в аспірантурі Черкаського державного університету за спеціальністю "Фізика твердого тіла".

У 1999 р. – захистив дисертацію "Нові інформаційні технології при вивченні статистичних закономірностей у процесі підготовки вчителів фізики" на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

У 2002 році отримав вчене звання доцента.

2011-2014 р.р. навчався в докторантурі Інституту інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України.

Публікації:

Профіль в Google Scholar:

Інші статті в цій категорії: Ляшенко Юрій Олексійович »