Юстик Ірина Вадимівна

• Кафедра: автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій
  • Посада: викладач
  • Телефон: 37-12-20
  • Адреса: Бульв. Шевченка, 79, к.280
  • Галузь наукової роботи: інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
  • Наукові інтереси: впровадження та розвиток інформаційно-комунікаційних технологій в процес навчання, комп'ютерне моделювання технічних процесів.
  • Наукова біографія: 2011-2012 рр. - навчання в магістратурі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького за спеціальністю "Фізика твердого тіла".
  • Публікації:

1. Мала М.М., Куріна О.В., Колісник І.В. Моделювання сегрегації та дослідження кінетики розпаду бінарного сплаву // Актуальні проблеми природничих та гуманітарних наук у дослідженнях молодих вчених «Родзинка-2011». – XIII Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених. – Черкаси: Брама, 2011.

2. Юстик І.В. Огляд сервісів мережі Інтернет та можливостей їх використання в навчальному процесі // Всеукраїнська науково-практична Iнтернет-конференція Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку, 18-22 березня 2013 року.

3. Юстик І.В. Сучасні системи підтримки навчання // Всеукраїнська науково-практична Iнтернет-конференція Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку, 17-21 березня 2014 року. – С. 140-142.

4. Організаційні засади та сучасні тенденції автоматизації документообігу кафедри // Збірник матеріалів І Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених «Наукова молодь-2013» / за заг. ред. проф. Бикова В.Ю. та Спіріна О.М. – К.: ІІТЗН НАПН України, 2014. – С.178-181.