Триус Юрій Васильович

• Кафедра:  прикладної математики та інформатики
  • Науковий ступінь:  доктор педагогічних наук
  • Учене звання:  професор
  • Посада:  професор (сумісник)
  • Телефон:  (0472) 36-13-55
  • Наукові інтереси:  оптимізаційні задачі, моделі і методи прийняття рішень в інтелектуальних системах, інформаційні технології управління ВНЗ, технології електронного навчання
  • Дисципліни:

Напрям підготовки «Прикладна математика»

- «бакалавр»

• Методи оптимізації та дослідження операцій (2 курс)

• Методи оптимізації (3 курс)

• Дослідження операцій (4 курс)

• Публікації:

1. Триус Ю.В., Герасименко І.В. Комбіноване навчання як інноваційна освітня технологія у вищій школі // Теорія та методика електронного навчання: збірник наукових праць. Випуск ІІІ. – Кривий Ріг: Видавничий відділ НметАУ, 2012. – С.299-308.

2. Триус Ю.В., Словак К.І., Семеріков С.О. Мобільні математичні середовища: сучасний стан та перспективи розвитку // Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання: Зб. наук.праць./Педрада. – К.: НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2011. – №12(19). – С. 102 –109.

3. Триус Ю.В., Франчук В.М., Франчук Н.П. Організаційні й технічні аспекти використання систем мобільного навчання // Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання: Зб. наук.праць./Педрада. – К.: НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2011. – №12(19). – С. 53–62.

4. Триус Ю.В., Стеценко І.В., Герасименко І.В., Гриценко В.Г. Інформаційно-аналітична система управління навчальним процесом ВНЗ // Інформаційні технології в освіті: Збірник наукових праць. Випуск 9.– Херсон: Видавництво ХДУ, 2011. – С. 39-48.

5. Триус Ю.В., Триус В.Ю. Оптимізація багатоекстремальних функцій за допомогою гібридних методів у середовищі MatlabR2007a//Вісник Черкаського університету. Серія Прикладна математика. Інформатика. – Випуск 172. – Черкаси, 2010. – С. 104–122.