105 Прикладна фізика та наноматеріали

Шановні абітурієнти!

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького

відкрито нову спеціальність

«105 Прикладна фізика та наноматеріали»

Ліцензійний обсяг 40 осіб.

Кваліфікації випускника:

• Бакалавр з прикладної фізики та наноматеріалів;
  • Технічний фахівець в галузі фізичних наук та техніки;
  • Технік-програміст;
  • Технік з автоматизації виробничих процесів.

Для вступу необхідні сертифікати ЗНО:

• українська мова та література (обов’язковий);
  • фізика (обов’язковий);
  • математика або іноземна мова (на вибір).

Випускники спеціальності «Прикладна фізика та наноматеріали» стануть фахівцями широкого профілю і зможуть працювати на посадах, які потребують практичної підготовки з фізики, математики, комп'ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та обслуговування комп’ютерних систем і комп’ютеризованих систем автоматичного управління процесами і пристроями. Для продовження освіти за кордоном кафедра має партнерів – університети Європи, Сингапуру, США.

Компетенції і працевлаштування

Випускники спеціальності «Прикладна фізика та наноматеріали» зможуть обіймати посади інженерів, розробників, програмістів, керівників проектів, наукових співробітників, працювати за напрямами: експлуатація та обслуговування автоматизованих виробничих комплексів, складних комп’ютеризованих науково-дослідних комплексів; розробка програмного та апаратного забезпечення; дослідження і розробка технологій матеріалів, компонентів електронної промисловості та інше. Працювати програмістами в різних установах, зокрема у банківській сфері, податкових інспекціях; фахівцями з розробки та впровадження нових технологічних процесів на виробництві; науково-технічними експертами на підприємствах; викладачами у навчальних закладах різного рівня акредитації. Матимуть змогу продовжити навчання в магістратурі й аспірантурі в Україні та за кордоном.

КАФЕДРА ФІЗИКИ

Навчально-науковий інститут інформаційних та освітніх технологій

(097) 434 08 14

(066) 947 14 11

(093) 628 21 09

Випускники спеціальності «Прикладна фізика та наноматеріали» стануть фахівцями широкого профілю і зможуть працювати на посадах, які потребують практичної підготовки з фізики, математики, комп'ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та обслуговування комп’ютерних систем і комп’ютеризованих систем автоматичного управління процесами і пристроями. Для продовження освіти за кордоном кафедра має партнерів – університети Європи, Сингапуру, США.