Карта спеціальності

• Код і найменування спеціальності:  104 Фізика та астрономія
  • Шифр і галузь знань:  10 Природничі науки
  • Кваліфікація:

Магістр фізики та астрономії. 104 Фізика та астрономія. Молодший науковий співробітник. Викладач фізики

• Форма навчання:  денна
  • Тривалість навчання:  1 рік 4 місяці
  • Ліцензійний обсяг:

денна форма навчання - ? осіб

• Державне замовлення:

у 2017 році:

- 2 місця денної форми навчання

• Вартість навчання:

денна форма навчання - 14900 грн./рік

• Кількість кредитів:  90 кредитів ECTS (1 кредит ЕСТS – 30 годин)
  • Вимоги до рівня освіти вступників:  на базі ОС Бакалавр, Магістр, ОКР Спеціаліст
  • Конкурсний відбір:  конкурсний бал (КБ) = К1*П1 + К2*П2 + П3, де П1 - оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови (К1=0,3) + П2 - оцінка фахового вступного випробування (К2=0,7) + оцінка за інші показники конкурсного відбору (враховуючи середній бал документа про освіту, на основі якого відбувається вступ - за шкалою від 0 до 20 балів сумарно за всі такі показники);, для осіб, які вступають за кошти фізичних та\або юридичних осіб на основі ОС магістра або ОКР спеціаліста - конкурсний бал (КБ) = К1*П1 + К2*П2 + П3, де П1 - оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови або вступного випробування з іноземної мови(К1=0,3) + П2 - оцінка фахового вступного випробування (К2=0,7) + оцінка за інші показники конкурсного відбору (враховуючи середній бал документа про освіту, на основі якого відбувається вступ - за шкалою від 0 до 20 балів сумарно за всі такі показники).
  • Загальний профіль програми:  магістри протягом циклу навчання вивчають професійно-орієнтовані дисципліни
  • Практика/Стажування:  Виробнича викладацька практика, Виробнича науково-дослідна практика
  • Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації:  виконана освітня програма обсягом 90 кредитів, успішно складений іспит здобувача вищої освіти (державний екзамен), успішний захист магістерської випускної роботи
  • Гарант освітньої програми:

?

• Кафедра:

Кафедра фізики

• Посилання:  Правила Прийому до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у 2021 році