Вибіркові дисципліни

Вибір міжгалузевих та категорійних навчальних дисциплін

Студенти 1, 2 і 3 курсів освітнього ступеня «бакалавр»/«молодший бакалавр» та 1 курсу освітнього ступеня «магістр» обирають дисципліни  через електронний кабінет студента. Вхід до електронного кабінету за посиланням; з реєстром навчальних дисциплін можна ознайомитися на сторінці «Вибіркові дисципліни».
Деталі вже зараз за вказаним вище посиланням.

Як це відбувається

Обираючи міжгалузеві дисципліни студентам, які здійснюватимуть вибір, слід врахувати, що ці навчальні дисципліни можуть бути абсолютно не пов’язані з основною спеціальністю. Вони мають на меті доповнювати освіту та ознайомлювати з іншими галузями знань, адже надзвичайно ефективно володіти кількома спеціальностями.
Ознайомитися із міжгалузевими дисциплінами студенти можуть з реєстру за посиланням (у розділі «ПЕРЕЛІК ДИСЦИПЛІН ДЛЯ ВИБОРУ»). Реєстр сформовано з розробок викладачів різних навчально-наукових підрозділів університету.

Що варто врахувати

У результаті вибору категорійних дисциплін буде сформовано групи зі студентів Вашого структурного підрозділу (ННІ/факультету).
У результаті вибору міжгалузевих дисциплін буде сформовано групи зі студентів різних спеціальностей і різних інститутів, тому в розкладі ця пара буде стояти наскрізно по всьому університету в один день і в один час.
Якщо до одного викладача запишеться дуже багато студентів, то ми не зможемо для всіх студентів задовольнити їхній вибір – у групу потраплять ті, хто запишеться раніше. Тому пропонуємо кожному студенту обрати 10 дисциплін і розставити їх за пріоритетом (від 1 до 10, де 1-найвищий пріоритет) у Кабінеті студента. А далі спрацює алгоритм, подібний до вступу в університет – студенту буде підібрано предмет, найвищий за його вибором і з допустимою кількістю студентів у групі (аналогом конкурсного балу буде час реєстрації надсилання вибору). 

Зверніть увагу!

Якщо студент із поважної причини не зміг вчасно здійснити вибір, то він повинен звернутися до навчально-методичного відділу із заявою для запису на вивчення обраних ним дисциплін;
якщо студент не скористався своїм правом вибору, то він буде записаний на вивчення тих дисциплін, які дирекція/деканат, навчально-методичний відділ вважатиме необхідним для оптимізації навчальних груп для вивчення вибіркових дисциплін.
Реєстр міжгалузевих навчальних дисциплін для вибору доступний для ознайомлення на сайті навчально-методичного відділу.

Внутрішньогалузеві вибіркові дисципліни