Провідний фахівець у галузі фізики матеріалів, почесний професор ЧНУ та завідувач кафедрою фізики матеріалів Університету Штутгарта (Німеччина) Гвідо Шмітц прочитав лекцію студентам навчально-наукового інституту інформаційний та освітніх технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Лекція була присвячена питанням прикладної фізики, нанофізики, матеріалознавства, які є ключовими для науково-технічного прогресу. Участь у лекції також взяв професор Черкаського національного університету Андрій Гусак, який очолює на кафедрі університету науковий напрям теоретичної фізики наноматеріалів і тривалий час співпрацює з професором Шмітцем.

Лекція виявилася цікавою для студентів, зокрема, і для першокурсників. Вони мали можливість поставити питання та почути обґрунтовані відповіді науковців.