27 січня 2022 року студенти спеціальності “Прикладна фізика та наноматеріали” Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали виробничі потужності компанії ТОВ “ММ Пекеджінг Україна” у місті Черкаси. Компанія є одним з провідних виробників пакувальних матеріалів. Завдяки високотехнологічному обладнанню та професійному підходу до виробництва, вона забезпечує високу якість продукції та задовольняє вимогливі потреби клієнтів.

Зустріч-екскурсія була організована з метою знайомства студентів з практичними аспектами роботи в галузі пакувальної промисловості. Вони мали можливість побачити автоматизовані виробничі лінії та ознайомитися з високотехнологічними процесами та обладнанням, які використовує компанія для виробництва своєї продукції. Екскурсія стала цікавим та корисним доповненням до теоретичного навчання і надала їм можливість ознайомитися з сучасними технологіями та матеріалами в галузі пакувальної промисловості.

Такі зустрічі-екскурсії допомагають студентам розширити свій кругозір та отримати практичний досвід у високотехнологічних галузях виробництва. Окрім того, компанія пропонує студентам можливості проходження виробничої практики та працевлаштування в майбутньому.

Дякуємо керівництву ТОВ “ММ Пекеджінг Україна” і сподіваємося на продовження плідної співпраці.