20 жовтня 2022 року студенти ННІ інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали підприємство “Scaner”, яке є однією з провідних компаній в Україні, що займається виробництвом та постачанням медичного обладнання. Компанія була заснована в 1994 році і з того часу успішно працює на ринку медичного обладнання в Україні. Компанія “Scaner” має власну виробничу базу, де використовуються сучасні технології та обладнання.

Під час екскурсії студенти мали можливість побачити реальну виробничу лінію, оглянути процеси збірки та контролю якості продукції компанії, включаючи медичне обладнання для рентгенівської та ультразвукової діагностики, лабораторну техніку та медичні монітори, а також поспілкуватися з представниками компанії та задати запитання.

Організатори екскурсії наголошують на важливості таких візитів для підготовки майбутніх фахівців. Цей візит надав студентам можливість отримати цінний досвід та практичні знання, які вони зможуть використовувати в своїй подальшій роботі у галузі фізики.

Вдячні директору підприємства, Ренату Сінгатулліну, за увагу до освіти молодого покоління. Сподіваємося на плідну співпрацю.