У ЧНУ ім. Б. Хмельницького пройшла зустріч з представниками компанії «Huawei» — провідним всесвітнім постачальником рішень для інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) та інтелектуальних пристроїв.

Серед учасників були: керівництво університету — ректор ЧНУ Олександр Черевко, перший проректор Василь Мойсієнко, директор ННІ ІНФОТЕХ Юрій Ляшенко, декан ФОТІУС Борис Онищенко, а також — завідувачі кафедр та викладачі, студенти; делегація «Huawei» — керівник департаменту Enterprise Business Group Дин Кай та координатор освітніх проєктів Олексій Ассаул, заступник директора департаменту персоналу Володимир Білавка та рекрутерка Ольга Миронович; представник міської влади — заступник міського голови Павло Валенчук.

На зустрічі обговорили питання співпраці університету з корпорацією. Під час розмови окреслили умови співпраці, у межах якої студенти зможуть проходити практику, стажуватись з перспективою майбутнього працевлаштування у «Huawei Ukraine». Також був сформований план дій для інтегрування сучасного курсу «Huawei ICT Academy» у навчальний процес університету.

Сформовані кроки співпраці допоможуть студентам університету отримати актуальні знання у сферах комунікаційних технологій, інтернету речей та штучного інтелекту.